Українські вчені розробили вакцину від COVID-19 і представили її президенту

Новий препарат, який може допомогти Україні вийти з важкої епідемічної ситуації через коронавірус, вже пройшов фазу доклінічних випробувань. Розробники запевняють, що вакцина українського виробництва може незабаром стати надійним захистом населення від смертоносної хвороби.

Українські вчені розробили вакцину від COVID-19 і представили її президенту - today.ua

Крім того, як стверджують вчені-творці нової вакцини, препарат буде формувати імунітет в організмі людини не тільки проти COVID-19, але і від будь-яких коронавірусних інфекцій.

Володимир Зеленський дізнався про нову вакцину від коронавируса, створеної українськими розробниками, під час наради в Офісі президента України. Творці препарату повідомили президенту, що дослідження показали хороші результати, вакцина від COVID-19 готова до подальших випробувань. Про це розповіли в прес-службі президента.

На нараді в ОП також обговорили можливості проведення подальших клінічних випробувань нового препарату, а також логістику його виготовлення і доставки в медичні установи, щоб провести вакцинацію населення.Українські вчені розробили вакцину від COVID-19 і представили її президенту «Я дуже радий, що ця зустріч відбулася. Йдеться і про високі шанси розробки нашої унікальної оригінальної української вакцини проти COVID-19, і про перший крок до того, щоб відновити виготовлення вакцин в Україні», - підсумував все сказане на нараді Володимир Зеленський.

Відзначимо, що за словами вчених, випробування нової вакцини від COVID-19 тривали півроку. Результати досліджень показали, що діюча речовина нейтралізує коронавірус в інфікованих клітинах організму.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що США заборонили Україні закуповувати вакцину російського виробництва. Як в посольстві пояснили накладений заборона?