Україна опиниться в епіцентрі магнітного урагану: що чекає українців в найближчі дні

Геомагнітний шторм, який обрушиться на нашу планету найближчим часом, несе найбільшу небезпеку саме для України і країн, що межують з нею. Ця територія виявиться в самому епіцентрі магнітної бурі - затяжний і потужною.

Україна опиниться в епіцентрі магнітного урагану: що чекає українців в найближчі дні - today.ua

Магнітна буря, якої експерти присвоїли найвищий п'ятий рівень небезпеки - G5, почнеться в суботу, 26 вересня 2020 р. Триватиме геомагнітний ураган два дні, до неділі, 27 вересня 2020 р. Дану інформацію оприлюднив інтернет портал Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.Україна опиниться в епіцентрі магнітного урагану: що чекає українців в найближчі дні Найскладніша ситуація в геопространстве Землі буде спостерігатися 27 вересня. Після цього, магнітна буря піде на спад. У понеділок, 28 вересня, магнітосферне збудження знизить свою інтенсивність, проте і в цей день воно все ще буде досить потужним.

При цьому, за даними українських фахівців, територія України опиниться в епіцентрі зіткнення сонячного вітру з магнітним полем нашої планети. У зв'язку з цим, жителям України та всієї планети Земля рекомендують максимально уникати стресових ситуацій і фізичних навантажень, правильно харчуватися, більше гуляти на свіжому повітрі, пити достатньо води.

Людям з проблемами зі здоров'ям слід тримати при собі всі необхідні ліки. Крім того, по можливості бажано не сідати за кермо автомобіля і інших транспортних засобів.

Нагадаємо, раніше синоптики розповіли, де і коли в Україні зіпсується погода. Прогноз метеорологів на найближчі дні.