Вчені з'ясували, в чому полягає головна небезпека британського штаму коронавіруса

Новий штам коронавіруса, що з'явився на території Великобританії, набагато більш небезпечний, агресивний і смертоносний, ніж той, який поширився по всьому світу з китайського Уханю. Про це розповіли британські вчені.

Вчені з'ясували, в чому полягає головна небезпека британського штаму коронавіруса - today.ua

Група дослідників з Центру математичного моделювання інфекційних захворювань при Лондонській школі гігієни і тропічної медицини вивчили новий штам коронавіруса SARS-CoV-2. Дана мутація COVID-19 вперше була виявлена на південному сході Англії. За результатами досліджень виявилося, що новий вид коронавіруса надзвичайно небезпечний, його поширення призведе до зростання смертей і важких випадків коронавірусної хвороби.

Британські вчені з'ясували, що новий штам дуже швидко витісняє всі попередні види SARS-CoV-2. З цієї причини, експерти вважають, що нова мутація коронавіруса, що з'явилася в Великобританії зовсім недавно, потенційно більш небезпечна і заразна. Здатність до швидкого поширення нового штаму COVID-19 найближчим часом призведе до зростання смертності та збільшення навантаження на систему охорони здоров'я в Великобританії і в усьому світі, вважають вчені.

Вчені з'ясували, в чому полягає головна небезпека британського штаму коронавіруса Експерти також зазначили, що в Сполученому Королівстві необхідно закрити всі навчальні заклади, оскільки без цього кроку, ніякі обмеження не допоможуть зупинити швидке поширення небезпечної мутації COVID-19.

Британський штам коронавіруса блискавично, незважаючи на всі обмеження, поширився по світу. У багатьох країнах новий вид COVID-19 вже зареєстрований, медичні установи перевіряють, наскільки чутливі методи діагностики до нової мутації інфекції.

У той же час, розробники вакцин стверджують, що новий штам SARS-CoV-2 вразливий до діючих речовин препаратів.

Нагадаємо, раніше прем'єр міністр Великобританії Борис Джонсон повідомив, що новий штам коронавіруса на 70 відсотків небезпечніший, ніж попередній.