Вчені з'ясували найпростіший спосіб зміцнити здоров'я і продовжити життя

Будь-яка людина може зміцнити своє здоров'я і продовжити життя, якщо кожен день буде практикувати дуже простий спосіб. Про це розповіли фахівці Університету штату Айова (США) за результатами проведеного дослідження.

Вчені з'ясували найпростіший спосіб зміцнити здоров'я і продовжити життя - today.ua

Американські вчені в ході експериментів прийшли до висновку, що піднімати тяжкості дуже корисно для здоров'я. Якщо робити силові вправи в цілому менше години щотижня, то можна зміцнити весь організм і значно продовжити життя.

Дослідження показали, що фізичні навантаження з вагами допомагають знизити ризик виникнення серцево-судинних патологій, підсилюють кровообіг і живлення клітин тканин організму киснем, активують обмін речовин. Вчені з'ясували найпростіший спосіб зміцнити здоров'я і продовжити життя Результати дослідження вчених з США опубліковані в журналі Medicine and Science in Sports and Exercis. У своїй статті експерти підбили підсумок, що підняття важких предметів менше години в тиждень знижує ризик серцевого нападу або інсульту на 40-70 відсотків.

Таким чином, результати дослідження показали, що підняття важких предметів не менше ефективно знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, ніж повноцінні кардіотренування або біг. Практикувати силові навантаження дослідники рекомендують не тільки молодим, але і людям старшого покоління.

Важливо! Перед початком тренувань обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. У ряді випадків це може бути дуже небезпечно для здоров'я і життя.

Дізнайтеся також, як звичайний желатин може допомогти відновити здоров'я суглобів. Метод дуже простий!