Вчені назвали продукт, який повинні їсти жителі забруднених міст

Повітря в мегаполісах містить величезну кількість важких металів, хімічних елементів, гару і пилу. Захистити своє здоров'я в таких умовах дуже складно. Але важливо робити все можливе. Зокрема, вчені рекомендують ввести в раціон дуже корисний продукт харчування.

Вчені назвали продукт, який повинні їсти жителі забруднених міст - today.ua

Загазоване повітря великих міст робить негативний вплив на людський організм, страждають навіть мозок і нервова система. Група вчених з Колумбійського університету (США) вирішили з'ясувати. Які продукти харчування допомагають жителям мегаполісів захистити своє здоров'я від шкідливого впливу забрудненого повітря.

Виявилося, що найкориснішим продуктом для городян є риба і морепродукти. Щоб забезпечити свій організм достатньою кількістю жирних кислот Омега-3 і нейтралізувати вплив хімічних елементів, що вдихаються разом з повітрям, необхідно 1 - 2 рази в тиждень з'їдати порцію страв з риби або морепродуктів. Вчені назвали продукт, який повинні їсти жителі забруднених міст Риба - чудове джерело Омега-3, ця речовина нівелює нейротоксини (ртуть, свинець і ін.), Які здатні пошкоджувати мозок і порушувати роботу всіх систем і органів людського організму.

В ході експериментів американські вчені з'ясували, що у людей з найвищим рівнем Омега-3 в крові істотно знижується ризик розвитку деменції. «Результати нашої роботи показують, що більш високий рівень жирних кислот від регулярного споживання риби може зберегти обсяг мозку в літньому віці і, можливо, захистити від токсичного впливу забрудненого повітря», - підвів підсумок проведених досліджень доктор Ка Хе.

Нагадаємо, раніше дієтологи назвали найкорисніший продукт, який лікує серце і захищає від онкології. Осінь - саме час робити заготовки цього корисного продукту.