Вчені назвали ефірні олії, які знищать вірусів і бактерій в приміщенні

Автор: Шевченко Лилия

Натуральні ефірні олії багаті летючими речовинами, які не тільки ароматизують простір навколо, а й знищують патогенні мікроорганізми, включаючи віруси і бактерії. Які ефіри найефективніші?

Вчені назвали ефірні олії, які знищать вірусів і бактерій в приміщенні - today.ua

Група вчених з Австралії в ході масштабних досліджень з'ясували, які ефірні олії стануть надійними помічниками в період пандемії коронавіруса, а також захистять від вірусів грипу та застуди.

За даними експертів, натуральні ефірні олії ялиці і лимона - найпотужніші знищувачі хвороботворних бактерій і вірусів. Вчені спробували змішати дві краплі олії ялиці і одну краплю лимонного ефіру з 10 л води і розпорошили цю рідину в палатах однієї з клінік. Подальші аналізи показали, що через 30 хвилин концентрація патогенних мікроорганізмів була знижена на 40 відсотків. Вчені назвали ефірні олії, які знищать вірусів і бактерій в приміщенні За словами дослідників, дані результати можна вважати проривом, адже концентрація мікробів в замкнутих приміщеннях лікарень завжди дуже висока. При цьому, ефірні олії ніяк не шкодять пацієнтам, навпаки, допомагають їм швидше одужати.

Якщо розпорошувати аналогічну рідину в будинку або в квартирі, то ефект буде набагато вищим, ніж в лікарнях, оскільки вірусів і бактерій в житлових будинках набагато менше.

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Як накопичити заощадження за мінімальної зарплати: лайфхак для українців

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якщо ж хтось із домашніх хворіє на грип, то вчені рекомендують розпорошувати розчинені у воді краплі олії пачулі і лимонної м'яти. Щоб ефірна олія розчинилася у воді, змішайте її попередньо з невеликою кількістю молока.

Нагадаємо, раніше вчені з Гарвардського університету заявили, що полівітаміни - це не більше ніж плацебо, самі препарати не приносять користі для організму.