Степанов розповів, чому не скасують січневий локдаун при зниженні захворюваності на COVID-19

Статистика по коронавірусу в Україні показує значне зниження кількості нових випадків захворювання на COVID-19. У зв'язку з цим, з'явилися чутки, що січневий локдаун можуть скасувати або перенести на інший термін. Дане питання прокоментував глава МОЗ Максим Степанов.

Степанов розповів, чому не скасують січневий локдаун при зниженні захворюваності на COVID-19 - today.ua

Міністр охорони здоров'я України розповів, що ні за яких умов локдаун, запланований на 8 - 24 грудень 2021 роки, скасовувати або переносити ніхто не буде. Не станеться це навіть в тому випадку, якщо статистика по коронавірусу напередодні локдауна різко піде на спад.

Глава МОЗ зазначив, що ближче до кінця січня кожного року в Україні завжди фіксується сплеск захворюваності на грип та ГРВІ. Таким чином, локдаун допоможе зупинити не тільки коронавірус, а й епідемію простудних захворювань, які в багатьох випадках теж дають схожі з COVID-19 ускладнення і становлять загрозу для життя.

Степанов розповів, чому не скасують січневий локдаун при зниженні захворюваності на COVID-19

«Нам необхідно зайти в лютий c мінімальною кількістю хворих на COVID-19. Тому ніякого пеpеноcу жорсткого каpантину в січні не буде», - підкреслив Максим Степанов.

Нагадаємо, раніше головний санлікар України розповів співвітчизникам, як слід зустрічати Новий рік, щоб зберегти своє здоров'я і не погіршити статистику по Коронавіруси після свят.