Стало відомо, власники якої групи крові мають найсильніший імунітет

Група крові, виявляється, пов'язана з імунітетом, і впливає на здоров'я людини, якість синтезу інтерферону, а також переваги в їжі і схильності до певних захворювань. Згідно з останнім дослідженням, проведеним вченими в США, стало відомо, люди з якою групою крові менше схильні до атаки вірусів.

Стало відомо, власники якої групи крові мають найсильніший імунітет - today.ua

Американські вчені визначили, що власники другої групи крові мають найнижчий рівень синтезу інтерферону - всього 40 відсотків. Саме тому люди схильні до хвороб і часто страждають від простудних захворювань.

У людей з першою групою крові справи йдуть краще - синтез інтерферону становить майже 80%, що дозволяє організму вдвічі сильніше боротися з інфекціями, ніж людям з другою групою крові.

На другому місці по стійкості імунітету - люди з третьою групою крові. Їх рівень синтезу інтерферону становить аж до 91 відсотка.

А ось четверта група крові, яка до того ж ще і найрідкісніша в світі, є найсильнішою і лише на один відсоток випереджає третю. Рівень захисту організму становить до 92%.

Власники третьої та четвертої груп крові дуже рідко хворіють і менше схильні до розвитку хвороб.

Однак варто пам'ятати, що результати дослідження загальні та на стан здоров'я також впливають інші фактори, наприклад, екологія, спосіб життя і спадковість.

Нагадаємо, вчені з'ясували, що носії однієї з груп крові цілком можуть стати алкоголіками, оскільки абсолютно не здатні відмовитися від чергової дози алкоголю.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua