Собака може принести в будинок коронавірус після прогулянки - думка фахівця

Медики розповіли, наскільки висока ймовірного того, що COVID-19 буде занесений в будинок собакою після прогулянки. Поки люди носять медичні маски і дотримуються соціальну дистанцію, песики як і раніше радіють життю і обнюхують всіх підряд. Наскільки це може бути небезпечним для людей?

Собака може принести в будинок коронавірус після прогулянки - думка фахівця - today.ua

За словами фахівців, собака дійсно може занести в будинок коронавірус, а людина цілком може їм заразитися. Але станеться це тільки в тому випадку, якщо під час вигулу песика погладить людина, яка вболіває сам і є рознощиком COVID-19. Тоді на шерсті тварин залишиться інфекція, небезпечна для оточуючих.

Якщо вашу собачку на вулиці погладила чужа людина з симптомами простудного захворювання, то привівши додому вихованця, не знімаючи маску відразу ж викупайте його в теплій воді з шампунем. Тільки потім добре вимийте руки з милом самі.Собака може принести в будинок коронавірус після прогулянки - думка фахівця Дотримуйтесь правил гігієни, спілкуючись з собакою, мийте руки з милом і використовуйте антисептики. Тоді ризик зараження буде мінімальним. Обробляти антисептиками вихованця не можна, це небезпечно для його здоров'я, песика досить викупати з використанням якісного собачого шампуню.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україну накрила друга хвиля коронавіруса. Епідемія вийшла на новий виток.