Скільки масок в день має бути у школяра: в МОЗ розповіли про нові вимоги

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов під час брифінгу торкнувся питання організації освітнього процесу в умовах карантину по коронавірусу. Глава МОЗ розповів про необхідну кількість захисних масок, якою слід забезпечити кожного українського учня.

Скільки масок в день має бути у школяра: в МОЗ розповіли про нові вимоги - today.ua

Максим Степанов нагадав, що термін дії медичної маски при безперервному носінні становить три години. Відповідно, якщо школяр знаходиться в школі 6 - 8 уроків, то однієї маски йому не вистачить для забезпечення захисту свого здоров'я. У той же час, глава МОЗ додав, що учням дозволено знімати маску під час уроків, надягаючи її тільки на перервах. В цьому випадку, однієї маски цілком вистачить на цілий день. Скільки масок в день має бути у школяра: в МОЗ розповіли про нові вимоги «Якщо дитина користується звичайною одноразовою маскою, то їй достатньо однієї маски в день. Тому що вона не завжди в ній знаходиться. Можна покласти маску в кишеню, коли починається урок, а на перерві - надіти знову», - пояснив на брифінгу Максим Степанов.

Міністр також додав, що діти можуть носити в школу багаторазові тканинні маски, які після повернення додому слід випрати і пропрасувати гарячою праскою.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві охорони здоров'я розробили нові правила для шкіл та інших навчальних закладів, які почнуть діяти з 1 вересня 2020 року.