Карантин продовжать до кінця лютого, - Шмигаль

Автор: Шевченко Лилия

Українцям не варто розраховувати на швидке завершення карантину. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль з упевненістю в голосі заявив, що до кінця лютого 2021 протиепідемічні заходи будуть діяти в установленому керівництвом режимі.

Карантин продовжать до кінця лютого, - Шмигаль - today.ua

Денис Шмигаль впевнений, що ще щонайменше два роки Україна буде жити в боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції. Про це глава Уряду розповів в ході онлайн-інтерв'ю «Україна і світ у 2021 році».

За словами прем'єра, до кінця лютого кардинально в ковід-обстановці в Україні мало що зміниться, тільки з приходом весни в керівництві держави очікують якихось можливих поліпшень.

«Я думаю, що до кінця лютого він (карантин — прим. ред.) ще буде. Весною ми будемо бачити динаміку розвитку на весну. Ми всі бачили приклади розвитку ситуації в різних країнах», — заявив Денис Шмигаль в інтервью.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

У Пенсійному фонді зробили заяву щодо підвищення пенсій у 2024 році

 

Карантин продовжать до кінця лютого, - ШмигальВ жодній країні світу поки не беруться прогнозувати час закінчення пандемії коронавіруса, відповідно, коли оголосять про завершення карантину, теж не ясно. Денис Шмигаль наголосив, що на сьогоднішній день більш ефективного інструменту, ніж жорсткий тривалий локдаун, не існує.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Український прем'єр впевнений, що навіть влітку пандемія не піде на спад, оскільки, згідно з загальносвітовими прогнозами, з коронавірусом людству доведеться співіснувати ще близько двох років.

Нагадаємо, оновлена ковід-статистика МОЗ за останню добу показала, що в Україні все частіше стали заражатися коронавірусом діти.