Найкорисніший для судин десерт - судинні хірурги рекомендують частіше насолоджуватися його смаком

Правильне і корисне харчування не завжди має бути прісним і несмачним. Флебологи і судинні хірурги рекомендують частіше налягати на недорогий, доступний і дуже цілющий десерт.

Найкорисніший для судин десерт - судинні хірурги рекомендують частіше насолоджуватися його смаком - today.ua

Правильні солодощі можуть принести багато користі людському організму, навіть захистити від хвороб судин і поліпшити стан, якщо патологічні процеси вже почалися. Про це розповіли лікарі-флебологи і судинні хірурги.

Цим десертом є якісні цукати і сухофрукти. По-перше, зацукровані скибочки фруктів задовольняють тягу до солодкого, при цьому не тільки не пошкоджуючи, а й оздоровлюючи кровоносні судини. У цукатах не перевищено дозу цукру, якщо не зловживати ними, звісно. Також в них не містяться трансжири, які ведуть до розвитку патологічних станів. Найкорисніший для судин десерт - судинні хірурги рекомендують частіше насолоджуватися його смаком У висушених ягодах, сухофруктах і цукатах крім корисної для очищення організму і поліпшення обміну речовин клітковини містяться вітаміни А, С, Е, калій, магній, фосфор, кальцій. Дані речовини покращують стан стінок судин, роблять їх еластичними і очищають від холестеринових нашарувань, завдяки чому поліпшується кровообіг, стабілізується стан серцево-судинної системи організму в цілому.

Дуже важливо пам'ятати, що сухофрукти і цукати краще заготовлювати самостійно, оскільки в покупних десертах можуть міститися хімічні речовини, які виробники використовують для поліпшення товарного виду продукту і продовження терміну придатності.

Нагадаємо, раніше медики назвали сорти хліба, які корисні для здоров'я людини.