Схуднення без дієт: вчені назвали час, коли організм активніше спалює калорії

Група вчених з університету Суррея (Велика Британія) провели масштабне дослідження в ході якого з'ясували, що схуднення без дієт - це не міф, а реальність. Обмежувати себе в виборі продуктів при цьому не потрібно!

Схуднення без дієт: вчені назвали час, коли організм активніше спалює калорії - today.ua

Нове дослідження британських вчених зацікавить всіх, хто піклується про своє здоров'я і зовнішній вигляд. Виявилося, що всього лише зсунувши час сніданку та вечері можна схуднути, продовжуючи при цьому харчуватися, як звичайно, не забираючи з раціону звичні страви.

У 10-тижневому дослідженні брали участь дві групи добровольців, одні харчувалися в звичному для себе режимі, а інші - снідали на півтори години пізніше, а вечеряли на півтори години раніше, ніж звичайно. В результаті, в учасників другої групи був більш тривалий період, коли прийом їжі був відсутній, а так зване «вікно для їжі» було зменшено. Схуднення без дієт: вчені назвали час, коли організм активніше спалює калорії «На відміну від попередніх досліджень в цій області, учасників не просили дотримуватися суворої дієти, вони могли вільно харчуватися в рамках певного "вікна для їжі". Це допомогло дослідникам оцінити, чи легко дотримуватися такої дієти в повсякденному житті», - пояснюють автори дослідження.

Результати вражають: учасники другої групи завдяки зміні час прийому їжі за 10 тижнів дослідів значно пострункішала. 57 відсотків з них повідомили, що у них знизився апетит, вони рідше перекушували і не хотіли їсти вечорами. Збільшений «коридор голоду» сприяв тому, що організм активізував спалювання жирових відкладень, тому добровольці з другої групи позбулися кількох зайвих кілограмів.

Нагадаємо, раніше вчені розповіли, як схуднути при малорухливому способі життя.