Названо вітамін, який знищує коронавірус: нові дослідження вчених

Автор: Шевченко Лилия

Захиститися від коронавірусної інфекції можна не тільки за допомогою медичної маски, рукавичок, антисептика і самоізоляції, але і за допомогою правильного харчування. Саме до таких висновків прийшла група вчених-медиків з Індії після проведених експериментів.

Названо вітамін, який знищує коронавірус: нові дослідження вчених - today.ua

Дослідники у своїй роботі використовували також можливості комп'ютерного моделювання. В результаті з'ясувалося, що блокує розмноження COVID-19 дуже поширений і корисний для здоров'я вітамін В12. Добровольці, які брали вітамін В12 в таблетках або ін'єкціях, або вживали в їжу продукти, багаті цією речовиною, набагато легше перенесли коронавірусну хворобу. За словами вчених, цьому сприяло зниження вірусного навантаження на заражений організм і придушення вітаміном В12 можливості коронавіруса до розмноження. Названо вітамін, який знищує коронавірус: нові дослідження вчених Вчені рекомендують в процесі лікування коронавіруса збільшити дозу метилкобаламіна - особливої форми випуску вітаміну, яка легше засвоюється людським організмом. Варто відзначити, що вчені з РФ також підтвердили протизапальний ефект вітаміну В12.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

З метою профілактики коронавірусної інфекції медики рекомендують налагодити режим харчування. Основними джерелами вітаміну В12 є м'ясо птиці, риба, яловичина і свинина, а також молочні продукти. Тож не дивно, що саме вегани і вегетаріанці найчастіше страждають від дефіциту вітаміну В12.

Нагадаємо, раніше вчені з Канади з'ясували, що вино врятує від зараження коронавірусом. У чому ж користь алкогольного напою в боротьбі проти Ковід-19?

Популярні зараз

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

В Україні у водіїв тепер частіше будуть перевіряти “автоцивілку“

В Україні злетіли ціни на землю: скільки коштує гектар

Верховна Рада ухвалила важливий закон, що стосується права громадян на землю