Названо вітамін, який допоможе схуднути взимку

Група вчених з Віденського медичного університету виявили, що позбутися від зайвої ваги і захиститися від накопичення жирового прошарку в зимову пору року допоможе один вітамін. Дана речовина міститься у великій кількості продуктів харчування, важливо лише ввести їх в своє щоденне меню.

Названо вітамін, який допоможе схуднути взимку - today.ua

В ході досліджень виявилося, що раціон, який складається з продуктів, багатих вітаміном А, в значній мірі сприяє схудненню. Більш того, процес спалювання жирових клітин провокує додаткову вироблення тепла. Тільки уявіть собі: ви смачно пообідали, вітамін А починає розщеплювати жир, при цьому ви відчуваєте навіть в холодному приміщенні себе комфортно, оскільки в організмі виробляється тепло.

Підвищення температурного рівня в організмі при вживанні продуктів, багатих вітаміном А, було експериментально доведено у лабораторних мишей і у людей.Названо вітамін, який допоможе схуднути взимку По суті, вітамін А впливає на клітини білої жирової тканини, яка дуже шкодить здоров'ю і веде до розвитку серцево-судинних і ендокринних захворювань. В результаті, біла жировий прошарок переробляється і стає бурою, яка в свою чергу корисна для нашого здоров'я.

Вчені вважають, що саме вітамін А може допомогти впорається людству з проблемами ожиріння. Особливо в холодну пору року, коли людина схильна вживати більш жирну і важку їжу.

Візьміть також на замітку рекомендації фахівців про те, як схуднути і не набрати зайву вагу при малорухливому способі життя.