Напій, який викликає у дітей агресію: підліткам його пити заборонено

Цей популярний, доступний і смачний напій руйнує не тільки здоров'я, а й психіку дитини. Він викликає звикання, а потім призводить до агресії і навіть до суїцидальних нахилів ... Ви здивуєтеся можливо, але мова йде про солодку газовану воду!

Напій, який викликає у дітей агресію: підліткам його пити заборонено - today.ua

Масштабне дослідження, проведене вченими з університету Алабами (Бірмінгем, Великобританія) і опубліковане в науковому журналі «Journal of Adolescent Health», змусить задуматися мільйони батьків у всьому світі про доцільність пригощати дитини солодкими газованими напоями.

В результаті проведених експериментів, з'ясувалося, що у маленьких дітей солодка газована вода викликає звикання. Напої з різними смаками швидко стають одними з найулюбленіших. З віком бажання випити солодкої газованої води тільки збільшується.

Напій, який викликає у дітей агресію: підліткам його пити заборонено У підлітковому віці ситуація значно ускладнюється. Британські медики з'ясували, що часте вживання солодкої газованої води призводить до зміни поведінки підлітків та дітей.

Дослідження показало, що у віці 11 - 13 років газовані напої призводять до того, що підлітки стають агресивними, гіперактивними, з'являється схильність до суїциду. При цьому, до 16-річного віку споживання шкідливих напоїв тільки збільшується.

Вчені також з'ясували, що якщо змусити підлітка або дитину відмовитися від вживання солодкої газованої води, то згодом дуже швидко розвивається депресивний стан.

Нагадаємо, раніше дієтологи назвали найкращий замінник цукру. Такий підсолоджувач корисний не тільки діабетикам, але й здоровим людям.