Потужна магнітна буря обрушилася на Землю: небезпечний період триватиме до кінця місяця

Автор: Шевченко Лилия

Метеорологи попереджають жителів України про затяжні магнітні бурі в другій половині грудня 2020 року. Вкрай небезпечний період для метеозалежних людей, а також тих, хто страждає хворобами нервової та серцево-судинної систем, триватиме до кінця місяця. У які дні слід бути особливо обережними і тримати при собі ліки?

Потужна магнітна буря обрушилася на Землю: небезпечний період триватиме до кінця місяця - today.ua

У середу, 16 грудня потоки сонячного вітру досягли магнітного поля планети Земля, яке відреагувало початком потужного обурення. Саме ці зміни магнітного простору наносять удар по здоров'ю і самопочуттю землян. Ця магнітна буря буде дуже затяжнию, вона триватиме до 22 грудня, пік очікується в суботу, 19 грудня. Деякі експерти, в тому числі і з НАСА, кажуть, що такого потужного і затяжного магнітного урагану на Землі не спостерігалося вже багато років.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Далі Сонце дозволить кілька днів Землі відпочити, але вже 26 грудня нові потоки сонячного вітру обрушаться на планету. У цей час, за даними метеорологів, погіршиться самопочуття людей похилого віку, пацієнтів з хронічними недугами, метеозалежних, а також вагітних жінок і маленьких дітей. Потужна магнітна буря обрушилася на Землю: небезпечний період триватиме до кінця місяця Через короткий час відбудеться нова затяжна магнітна буря: 28 і 29 грудня. У ці дні варто людям з серйозними захворюваннями тримати при собі ліки, уникати стресів і обмежити фізичну активність.

Варто відзначити, що в періоди магнітних бур у людей часто спостерігаються скачки артеріального тиску. Як швидко знизити тиск без ліків, розповіли лікарі.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

У Пенсійному фонді зробили заяву щодо підвищення пенсій у 2024 році