Потужна магнітна буря накриє Україну в грудні 2020

В останній місяць 2020 року магнітне поле Землі будуть стрясати кілька магнітних бур, одна з них виявиться особливо потужною. У які дні метеозалежним людям слід тримати при собі ліки, розповіли експерти Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН.

Потужна магнітна буря накриє Україну в грудні 2020 - today.ua

Перша магнітна буря, яка обрушиться на нашу планету в районі України, прогнозується в перших числах місяця. 3 грудня 2020 р збудження магнітного поля Землі буде відчутним, але в цілому безпечним для здоров'я землян.

Наступна магнітна буря місяці очікується в другій половині місяця - 18 грудня. За даними метеорологів, збудження магнітосфери Землі відчують на собі лише особливо чутливі до змін в метеосфері люди. Потужна магнітна буря накриє Україну в грудні 2020 19 грудня прогнозується дуже потужна магнітна буря рівня G1. Погіршення самопочуття в цей день відчують не тільки метеозалежні люди. Головний біль, апатію, занепад сил, порушення сну відчують навіть молоді і здорові земляни. Особливо важко доведеться людям з хронічними недугами серцево-судинної і нервової систем, а також пацієнти з діагнозом ВСД (вегето-судинна дистонія).

Медики рекомендують в дні магнітних бур і збурень більше гуляти на свіжому повітрі, знизити навантаження розумові та фізичні, правильно харчуватися і пити достатньо чистої води.

У період магнітних бур можливі стрибки артеріального тиску, уникнути цього допоможе спеціальна дієта, розроблена вченими.