Магнітні бурі у вересні 2020: коли готуватися до сильних метеоударів

Магнітні бурі у вересні 2020 року не так часто турбуватимуть землян, як це було в серпні, коли метеоудари обрушувалися один за одним. У першому місяці поточного року магнітна буря буде всього одна, але тут, як то кажуть, рідко, але влучно ...

Магнітні бурі у вересні 2020: коли готуватися до сильних метеоударів - today.ua

Протягом усього першого місяця 2020 року метеоколивання в магнітної сфері Землі будуть слабкими і непомітними. Навіть метеозалежні і люди, що страждають важкими хронічними захворюваннями будуть в цілому відчувати себе добре. Але все-таки вересень 2020 сколихне здоров'я землян. Найпотужніша магнітна буря станеться в кінці місяця.

Метеоудар обрушиться на Землю 24 і 25 вересня. Потужність обурення магнітосфери планети буде рівня G1. А це означає, що проблеми зі здоров'ям і самопочуттям гарантовані всім без винятку. Магнітні бурі у вересні 2020: коли готуватися до сильних метеоударів Метеозалежним людям слід тримати при собі всі необхідні ліки. Особливо важливо потурбуватися заздалегідь гіпертонікам, сердечникам і пацієнтам із захворюваннями нервової системи. Здорові люди теж повинні бути готовими до метеохвилювань. Можливі головні більш, різкі перепади настрою, апатія і сонливість, прояви безпричинного гніву і навіть агресії.

За даними лабораторії рентгенівської астрономії ФІАН, коливання рівня G1 очікуються 24 і 25 вересня 2020 року. Очікуються також незначні сплески: 2, 3, 18, 19 числа.

Дізнайтеся також про головні рекомендації лікарів про те, як захистити своє здоров'я під час найсильніших магнітних бур.