Магнітні бурі у жовтні 2020: до Землі наближається нищівний метеошторм

Після нетривалого періоду затишшя до Землі знову наближається небезпечна магнітна буря. І хоч цей метеошторм важко назвати надзвичайно небезпечним, але він негативно позначиться на самопочутті більшості землян.

Магнітні бурі у жовтні 2020: до Землі наближається нищівний метеошторм - today.ua

Метеорологи попереджають, що до Землі наближається потужний вихор сонячного вітру, коли він досягне магнітного поля планети, почнеться явище, яке прийнято називати геомагнітними збуреннями. Саме ці обурення в магнітосфері і призводять до погіршення самопочуття більшості людей.

За даними фахівців, магнітна буря станеться 11 жовтня 2020 р Геомагнітні обурення будуть середнього ступеня інтенсивності. Метеозалежним людям і пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної та нервової систем в цей день слід тримати при собі всі необхідні лікарські препарати. Медики рекомендують в періоди магнітних бур знижувати фізичну активність, більше гуляти на свіжому повітрі і досить пити чистої води, харчування має бути помірним і легким.Магнітні бурі у жовтні 2020: до Землі наближається нищівний метеошторм 11 жовтня навіть здорові люди можуть страждати від головних болів, дратівливості, депресії, підвищеної апатії і сонливості. Порушення сну і загострення хронічних захворювань - одні з найчастіших проявів магнітних бур.

Після 11 жовтня протягом півтора тижнів настане період затишшя, проте з 20 по 21 число очікується не просто магнітна буря, а затяжний геомагнітний ураган.

Відразу за ним послідує другий ще сильніший метеошторм, триватиме він з 22 по 24 жовтня. Найважче населенню планети доведеться 23 жовтня, коли настане пік неприємного природного явища. 25 жовтня відбудеться ще одна магнітна буря, але вона буде слабкою, більшість людей її просто не помітять.

Дізнайтеся також прогноз погоди на жовтень 2020. Коли чекати перших заморозків і сезону дощів?