Лікування випадіння волосся за допомогою часнику дає відмінні результати - вчені

Не випадково наші бабусі і мами втирали в корені волосся сік часнику. Вченим вдалося довести, що цей метод не просто покращує живлення волосяних цибулин і благотворно впливає на стан шевелюри. Виявляється, часник може відновити ріст волосся при алопеції…

Лікування випадіння волосся за допомогою часнику дає відмінні результати - вчені - today.ua

У науковому виданні kufa Medical Journal з'явилася стаття, написана групою вчених, які вивчали вплив часнику на волосяні цибулини людини. У дослідженні взяли участь 18 осіб, у яких була діагностована очагова алопеція. Йдеться про захворювання, при якому, з невідомих поки науці причин, імунна система починає атакувати здорові волосяні цибулини. В результаті, волосся випадає і більше не ростуть на певних ділянках. Безволосі плями можуть бути як на волосяній частині голови, так і по тілу.

Лікування випадіння волосся за допомогою часнику дає відмінні результати - вченіЕксперимент вчених тривав 12 місяців, в ході випробувань добровольці наклеювали на уражені вогнищевою алопецією ділянки пластирі, просочені натуральним екстрактом часнику. Раз на два тижні учасники проходили обстеження, з метою оцінити ріст волосся на уражених ділянках.

Як розповіли у своїй статті автори дослідження, у всіх добровольців протягом року з'явилося волосся там, де їх давно не було. Вчені вважають, що сік часнику – це на сьогоднішній день найефективніший і дешевий спосіб боротися з облисінням і випаданням волосся.

Дізнайтеся також, який овоч медики вважають найкориснішим для нормалізації гормонального фону і для мозку.