Коронавірус небезпечний для людей з певними звичками: несподівані причини хвороби

Коронавірус настільки захопив уми людей, що дослідження в даному напрямку проводять вчені, лікарі і психологи всіх напрямків. Можливо, ви здивуєтеся, але у більшості пацієнтів з позитивним тестом на Ковід-19 виявлено абсолютно однакові звички.

Коронавірус небезпечний для людей з певними звичками: несподівані причини хвороби - today.ua

1. Зайва емоційна реакція на події в зовнішньому світі. Якщо людина постійно тримає себе в стані стресу, то його імунна система перебуває в пригніченому стані, тому і пропускає не тільки коронавірус, а й інші віруси і патогенні бактерії.

2. Відсутність соціальних контактів. Якщо людина звикла перебувати на самоті, то підсвідомо втрачає інтерес до життя, що буквально руйнує організм і в першу чергу страждають захисні функції.

3. Малорухливий спосіб життя. Якщо ви тяжієте до перегляду фільму лежачи на дивані замість прогулянок на свіжому повітря, то у вас напевно розвивається дефіцит вітаміну D. Дана речовина бере участь у формуванні захисту організму від онкології, грипу, ГРВІ та коронавируса. Коронавірус небезпечний для людей з певними звичками: несподівані причини хвороби 4. Звичка пізно лягати спати позбавляє організм повноцінного відпочинку і відновлення функцій. У зв'язку з цим, людина починає частіше хворіти і стає беззахисним перед хвороботворними інфекціями.

5. Фанатична любов до солодощів і фастфуду. Шкідливі продукти порушують роботу шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, серцево-судинної системи і пригнічують імунну відповідь на зовнішню небезпеку у вигляді інфекцій.

6. Звичка пити дуже мало простої води. Якщо ви замінюєте воду солодкими газованої, кавою або чаєм, то стережіться сезонних застуд та коронавируса. Недолік вологи веде до зневоднення організму, це знижує вироблення антимікробних білків в слині. Слизова стає беззахисною перед вірусами і бактеріями. Пийте по 4-6 склянок чистої води щодня.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про 10 корисних властивостей стиглої хурми. Чому осінній фрукт варто додати в щоденне меню?