Коронавірус мутував: вчені США попереджають про катастрофу світового масштабу

Вчені з США б'ють на сполох, за їхніми словами, над світом нависла неймовірна небезпеку. Коронавірус мутує, причому домінують в даний час самі заразні і агресивні форми. Все це може стати справжньою катастрофою світового масштабу найближчим часом.

Коронавірус мутував: вчені США попереджають про катастрофу світового масштабу - today.ua

Група американських вчених з Університету Х'юстона в Техасі провели дослідження геномів коронавируса COVID-19. Всього було розглянуто 5000 різновидів даного вірусу. Результати експериментів повалили вчених в паніку і справжній жах. Виявилося, що коронавірус мутував, його самий заразний і агресивний штам тепер починає домінувати.

За словами Джеймса Массера з клініки Методистів Х'юстона, у SARS-CoV-2 з'явилася нова мутація, яка повсюдно поширилася в США, може проникнути і на інші материки, що призведе до катастрофічних наслідків. Якщо сьогодні в Штатах реєструють по кілька десятків тисяч випадків зараження новим штамом, то така ж ситуація, а можливо і значно гірше, може почати відбуватися по всьому світу.Коронавірус мутував: вчені США попереджають про катастрофу світового масштабу Тепер вченим ще належить з'ясувати, чи став мутований штам COVID-19 більш смертоносним. Вчені також відзначають, що з кожною новою мутацією «корони», тобто виступи, коронавіруса стають все довшими і чіпкими, що дозволяє їм ефективніше «чіплятися» до клітин людського організму. З цієї причини, чим далі, тим швидше COVID-19 поширюється серед людей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна входить в найважчий період епідемії коронавіруса. Лікарі попереджають українців про небезпеку.