Кому хурма протипоказана: лікарі попереджають про небезпеку осіннього фрукта для здоров'я

Автор: Шевченко Лилия

Про користь хурми знають всі, тому з радістю і безконтрольно налягають на неї в період з жовтня по грудень. Тільки ось лікарі від такої всенародної любові до помаранчевого соковитої фрукту не в захваті. Фахівці розповіли, для кого хурма під суворою забороною.

Кому хурма протипоказана: лікарі попереджають про небезпеку осіннього фрукта для здоров'я - today.ua

М'якоть хурми багата таніном, речовиною, яке негативно впливає на внутрішні стінки органів шлунково-кишкового тракту. З цієї причини, дітям молодше 10 років, а також людям, що страждають хворобами шлунка і кишечника, їсти хурму заборонено.

Особливо небезпечна хурма для тих, хто страждає запорами, оскільки буде значно погіршувати ситуацію. Крім того, якщо здорова людина буде зловживати хурмою, з'їдаючи щодня по кілька плодів, то він теж дізнається, що таке запори. Кому хурма протипоказана: лікарі попереджають про небезпеку осіннього фрукта для здоров'я Хурма містить занадто багато цукру, щоб її можна було включати в меню діабетиків. Медики рекомендують пацієнтам, що страждають на цукровий діабет, відмовлятися від хурми категорично. В'язкі речовини в хурмі, а також цукор шкідливі для тих, хто бореться з ожирінням. Вони сповільнюють метаболізм і провокують утворення жиру.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Не можна запивати хурму холодною водою або молоком, інакше може початися гострий розлад шлунка. Вагітним жінкам і годуючим мамам хурма протипоказана, оскільки може викликати коліки у малюка або алергічну реакцію.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Нагадаємо, раніше лікар попередив про небезпеку вітаміну Д з аптеки, синтетичний препарат створений для лікування хворобливих станів, а не для бездумного вживання.