Якими ліками слід запастися перед Новим роком, розповіли лікарі

Новий рік - найбільш шановане і улюблене свято серед наших співвітчизників. У новорічну ніч накривають найпишніші столи, а шампанське ллється рікою ... Щоб вранці 1 січня зі здоров'ям і з самопочуттям було все в порядку, необхідно заздалегідь запастися двома видами препаратів. Про те, що і як приймати в новорічну ніч, розповіли лікарі.

Якими ліками слід запастися перед Новим роком, розповіли лікарі - today.ua

Велика кількість салатів з майонезом, м'ясних страв, делікатесів і копченостей на новорічному святковому столі є серйозною небезпекою для шлунково-кишкового тракту, печінки, підшлункової залози. Посилює ситуацію те, що все це запивается алкоголем, солодкими газованими напоями і покупними соками, та ще й в нічний час доби, коли організм звик відпочивати. Немає нічого дивного в тому, що найбільш напружений час для лікарів швидкої допомоги випадає саме на новорічну ніч.

Щоб полегшити удар для організму, знизити інтоксикацію і уникнути отруєння, медики рекомендують заздалегідь запастися ферментами, які допоможуть шлунково-кишковому тракту ефективніше переварити всі ті смаколики, якими ви його навантажите. Якими ліками слід запастися перед Новим роком, розповіли лікарі Також необхідно мати в будинку сорбенти, це вид препаратів, які адсорбують і виводять токсини і шкідливі речовини, що потрапили в організм разом з їжею і напоями.

Важливо! Перш ніж купувати в аптеці і приймати лікарські препарати, обов'язково порадьтеся з лікарем!

Нагадаємо, раніше вчені назвали продукти харчування, які руйнують печінку. Щоб захистити важливий орган свого організму від хвороб, постарайтеся не включати їх в свій раціон і не ставити на новорічний стіл.