Як відрізнити застуду від коронавіруса у дітей: симптом, про який треба знати батькам

Як відрізнити COVID-19 від звичайної сезонної застуди, розповів професор Тім Спектор з Королівського коледжу Лондона (Велика Британія). Якщо є один симптом, то коронавіруса у вашої дитини точно немає!

Як відрізнити застуду від коронавіруса у дітей: симптом, про який треба знати батькам - today.ua

Як стверджує Тім Спектор, якщо ви помітили у своєї дитини нежить, то можете бути впевнені, вона хворий на застуду, але ніяк не на COVID-19. Нежить відсутня в симптоматиці коронавірусної хвороби, а це значить, що по ній можна з упевненістю відрізняти банальну ГРВІ від небезпечного COVID-19. Відчуття закладеності носа і чхання теж говорять про те, що дитина хвора на застуду. Як відрізнити застуду від коронавіруса у дітей: симптом, про який треба знати батькам Підтримує точку зору професора Королівського коледжу Лондона і міністр охорони здоров'я Великобританії. Метт Хенкок заявив, що батькам немає чого вимагати тест на коронавірус, якщо їх малюк почав чхати. «Коли поновлюються шкільні заняття, діти часто застуджуються - це нормальне явище», - сказав глава британського Мінохоронздоров'я.

Тім Спектор рекомендує проходити тести на COVID-19, якщо дитина відчуває необґрунтовану втому і апатію, у нього з'явився сильний головний біль і піднялася висока температура. Аналогічними будуть і симптоми коронавірусного зараження у дорослих людей. Нежить і у дітей, і у дорослих є своєрідною гарантією, що це не прояви COVID-19.

Нагадаємо, раніше лікарі перерахували препарати, якими не можна лікувати коронавірус.