Як швидше вилікуватися від коронавірусної хвороби: корисні поради лікарів

Незважаючи на те, в гострій або в легкій формі людина переносить коронавірусну хворобу, їй необхідно в обов'язковому порядку пити багато води. Лікарі рекомендують пацієнтам через силу це робити, в іншому випадку, швидко одужати не вийде.

Як швидше вилікуватися від коронавірусної хвороби: корисні поради лікарів - today.ua

В цілому, варто відзначити, що при будь-яких вірусних і бактеріальних інфекціях медицина радить пити якомога більше простої води теплої або кімнатної температури. При зараженні Ковід-19 багато пацієнтів відзначають, що не відчувають почуття спраги, а іноді пити їм зовсім не хочеться. Однак лікарі наполягають, що пити треба через силу і багато.

За словами лікарів, якщо людина хоче допомогти своєму організму швидше і ефективніше впоратися з інфекцією, він повинен пити до 4 літрів води, включаючи компоти, трав'яні чаї, воду з лимоном, щодня протягом дня. Тільки пити потрібно невеликими порціями, по півсклянки рідини, маленькими ковтками з самого ранку і до ночі. Як швидше вилікуватися від коронавірусної хвороби: корисні поради лікарів При рясному питво, якщо у людини висока температура тіла, то організм виводить рідину через потовиділення, за рахунок чого знижується температура. Крім того, посилений питний режим розріджує кров, що дуже важливо при коронавірусної хвороби, коли через згущення крові виникає небезпека тромбоутворення. Крім іншого, рясне пиття допомагає організму виводити токсини і загиблі клітини, уражені коронавірусом, що захищає від додаткової інтоксикації і погіршення самопочуття.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вітамін Д не варто пити для лікування і профілактики коронавіруса. Лікарі назвали причини небезпеки популярного препарату.