До Землі наближається сильна магнітна буря: геомагнітний шторм триватиме кілька днів

Метеорологи прогнозують не просто магнітну бурю, а справжнісінький геомагнітний ураган, який триватиме кілька днів. Самопочуття людей в цей час буде жахливим, і це ще м'яко кажучи. Коли відбудеться неприємне природне явище?

До Землі наближається сильна магнітна буря: геомагнітний шторм триватиме кілька днів - today.ua

Магнітні бурі у вересні 2020 відбуваються рідко, але, як то кажуть, дуже навіть влучно. В кінці місяця очікується неймовірно потужна і тривала геомагнітна буря. Розпочнеться вона 25 вересня, а завершення можна чекати не раніше 28 числа. Найважче землянам буде пережити пік магнітного обурення, яке очікується 27 вересня.

У цей період особливо складно доведеться тим, хто страждає на метеозалежність або серйозними хронічними недугами. Під особливо сильним ударом опиняться люди з розладами серцево-судинної і нервової систем. До Землі наближається сильна магнітна буря: геомагнітний шторм триватиме кілька днів Однак геомагнітний шторм цього разу буде настільки потужним, що і абсолютно здоровим людям доведеться несолодко. Безсоння, головні болі, напади гіпертонії, апатія і депресія - це вірні «посланці» магнітних бур.

Мінімізувати ризики і знизити сприйнятливість організму до метеошторму можна зниженням фізичних навантажень, униканням стресових ситуацій, правильним харчуванням і частими прогулянками на свіжому повітрі. Чай, кава, алкоголь і важка жирна їжа в ці дні під суворою забороною.

Нагадаємо, раніше астрологи дали рекомендації, яких слід дотримуватися в день осіннього рівнодення. Кому пощастить в цей магічний період?