Ідеальний сніданок для гіпертоніків: що з'їсти вранці, щоб тиск був в нормі

Поки ще є час, запасіться шпинатом. Пучки цього зеленого овоча ще можна в достатній кількості знайти на прилавках супермаркетів і продуктових ринків. Лікарі рекомендують готувати сніданки з додаванням шпинату круглий рік, тоді ваш артеріальний тиск завжди буде в нормі.

Ідеальний сніданок для гіпертоніків: що з'їсти вранці, щоб тиск був в нормі - today.ua

Британські медики з організації Hello Heart з'ясували, що сніданок, якщо його приготувати з правильних продуктів, допомагає в успішному лікуванні гіпертонії. Для цього вони радять підсмажити яєчню-базіку, додавши в неї жменю подрібнених листочків шпинату. Таке смачна і апетитна страва містить відразу цілий комплекс корисних для серцево-судинної системи речовин: калій, фолієву кислоту, магній. Ідеальний сніданок для гіпертоніків: що з'їсти вранці, щоб тиск був в нормі Важливо! Чи не соліть яєчню-базіку зі шпинатом. Дія натрію (солі) зводить нанівець користь страви, надаючи при цьому шкідливий для пацієнтів з гіпертонією вплив.

Відзначимо, що група медиків з лікарні Святого Михайла в Торонто (Канада) провела експеримент, в якому люди з гіпертонією деякий час вживали шпинат або спаржу. У групі, де учасники їли страви зі шпинатом, було відзначено значне зниження показників артеріального тиску.

Крім правильного харчування, фахівці нагадали, що іншими методами зниження артеріального тиску, крім здорового харчування, є регулярні фізичні вправи, прогулянки на свіжому повітрі і відсутність стресів.

Нагадаємо, раніше лікарі розповіли, як контролювати гіпертонію в умовах карантину, коли немає можливості викликати лікаря додому?