Група крові і алкоголізм: головних любителів спиртного назвали вчені

Перш, ніж будувати відносини з людиною, дізнайтеся її групу крові. Зокрема, спільна американо-японська група вчених стверджує, що носії однієї з груп крові цілком можуть стати алкоголіками, оскільки абсолютно не здатні відмовитися від чергової дози алкоголю.

Група крові і алкоголізм: головних любителів спиртного назвали вчені - today.ua

Між ставленням людини до спиртного і його групою крові існує тісний зв'язок. До такого висновку прийшли дослідники з Японії і США в ході цілого ряду експериментів і аналізів. Так, за даними вчених, носії першої групи крові цілком стійкі до алкоголю. Завдяки стійкій психіці ці люди вкрай рідко піддаються спокусі випити зайвого, що допомагає їм уникати серйозних проблем, пов'язаних зі зловживанням спиртного. Однак, якщо людина з першою групою все-таки почне пити, то моментально почне руйнуватися її травна система. Потім почнуться деградаційні процеси в мозку.Група крові і алкоголізм: головних любителів спиртного назвали вчені А ось носії другої групи крові в силу специфічної роботи ендокринної системи, яка реагує на стресові ситуації гострою нестачею глюкози в крові, цілком можуть почати зловживати алкогольними напоями. Адже завдяки спиртному вони можуть компенсувати недолік глюкози і швидше заспокоїтися. Тож не дивно, що далеко не всі носії другої групи можуть тримати себе в руках і шукати розради в чомусь крім випивки.

Носії третьої групи крові відмінно переносять навіть суттєві дози алкоголю. Людина з цією групою крові може багато десятиліть помірно випивати без наслідків для здоров'я. І все ж, ближче до зрілого віку, якщо не припинити отруювати організм спиртним, почнуть давати збої печінка і серцево-судинна система.

Неймовірно рідко можна зустріти алкоголіка з четвертою групою крові. Носії цієї групи крові не відчувають потягу до випивки і вміють тримати себе в руках, щоб не перебрати зайвого.

Нагадаємо, раніше вчені з'ясували, що група крові людини чинить серйозний вплив на формування її характеру і звичок.