Їжа без солі небезпечна для життя: медики закликають відмовитися від прісної дієти

Про шкоду солі написано вже чимало матеріалів і наукових статей. Однак медики закликають відмовитися від крайнощів. Перебір солі в раціоні, безумовно, користі не принесе, але і недобір цієї важливої для нормального функціонування людського організму спеції не менш небезпечний.

Їжа без солі небезпечна для життя: медики закликають відмовитися від прісної дієти - today.ua

Сіль потрібна людині для нормального функціонування всього організму. Спеція, яка значно покращує смак більшості страв і навіть десертів, допомагає регулювати водний баланс і доставляти в клітини організму корисні речовини.

Без солі в меню дуже скоро можуть з'явитися проблеми з м'язами і з роботою нервової системи. Якщо довгий час їсти тільки прісну їжу, то в кінцевому підсумку це позначиться на роботі мозку і серцево-судинної системи. Їжа без солі небезпечна для життя: медики закликають відмовитися від прісної дієти Все дуже просто: сіль сприяє затриманню вологи в організмі, якщо її буде недостатньо, то клітини почнуть відчувати голод, в тому числі і кисневий. Не зможуть нормально функціонувати нирки і печінка.

Як же не переборщити з сіллю в раціоні, але і не відчувати недобору? Відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я щодобово в організм людини з їжею повинно потрапляти 5 грамів солі.

Дізнайтеся також, які продукти харчування нейтралізують зайвий цукор в крові людини?