Доктор Комаровський назвав продукт, який вимиває кальцій з організму

Відомий український лікар-педіатр, автор медичних посібників і телеведучий Євген Комаровський розповів, який продукт харчування позбавляє наш організм кальцію, веде до руйнування зубів і нігтів, послаблює імунітет.

Доктор Комаровський назвав продукт, який вимиває кальцій з організму - today.ua

За словами Доктора Комаровського, даний продукт харчування хоч і має масу корисних властивостей, підвищує настрій, навіть покращує обмін речовин, але при цьому він блокує засвоєння кальцію. В результаті, цінний мікроелемент моментально вимивається з організму, що веде до цілого ряду неприємних наслідків.

Йдеться про наш улюблений шоколаді. Цей смачний і один з найпопулярніших в світі десертів, за словами Євгена Олеговича, протипоказаний при нестачі кальцію в організмі, а також його не можна давати маленьким дітям.Доктор Комаровський назвав продукт, який вимиває кальцій з організму Доктор Комаровський пояснив, що в какао-бобах містяться у великій кількості речовини, іменовані оксалати. По суті це солі щавлевої кислоти, які в організмі блокують кальцій, утворюючи нерозчинні сполуки - оксалат кальцію. У такому вигляді кальцій не засвоюється організмом.

Євген Комаровський також уточнив, що повністю виключати шоколад з раціону не варто. Якщо їм не зловживати, а їсти максимум два маленьких шматочка в день, то шкоди від цього організму не буде.

Нагадаємо, раніше Доктор Комаровський повідомив, що в школах України абсолютно не правильно борються з коронавірусом. Чим це загрожує дітям?