Дієтологи розповіли, як схуднути за тиждень до Нового року

До зустрічі Нового року залишилося зовсім мало часу. Спеціально для тих, хто не встиг привести себе порядок і не влазить в святковий костюм або сукню, дієтологи розробили безпечний метод схуднення, розрахований на шість днів.

Дієтологи розповіли, як схуднути за тиждень до Нового року - today.ua

Для початку налаштуйтеся психологічно на успіх, поставте мету стати стрункішою і привабливішою, тоді все точно вийде.

Почніть пити більше простої води без газу і добавок. Підійде зелений чай з листової чайної заварки, слабкі настої ромашки, м'яти, чебрецю.

Виключіть на тиждень зі свого меню алкоголь, забудьте про куріння. Побудуйте раціон так, щоб не було довгих періодів голоду, налягайте на свіжі овочі, фрукти, каші, кисломолочні продукти, нежирні сорти м'яса і рибу. Перекушування виключно натуральні і корисні - сухофрукти та горіхи.

«Обдурити» мозок і зменшити порцію можна, якщо взяти замість звичайної тарілки і вилки, десертне блюдце, чайну ложку і виделку.

Дієтологи розповіли, як схуднути за тиждень до Нового року Налагодьте режим сну і відпочинку, втомлена людина відчуває дискомфорт, який прагне заглушити їжею. Кожен день знаходьте час для того, щоб порадувати себе хвилиною розслаблення, чимось приємним (ніякої їжі!).

Даруєте собі враження, на зекономлені на продуктах харчування гроші купуйте собі квитки в театр, одяг, аксесуари та ін.

Спорт, спорт, спорт! Щоранку робіть зарядку. Якщо хочеться з'їсти шоколадку або насипати добавку, присядьте 30 разів, цілком можливо, що бажання пропаде само собою.

Щоб відволікти себе від думок про дієту і обмеження в харчуванні, займіться продумуванням святкового образу. Наприклад, підберіть зачіску для новорічної ночі, яку можна зробити своїми руками.