Діти не поширюють коронавірус: доктор Комаровський розвіяв міфи про COVID-19

Всупереч поширеній думці, що маленькі діти легко переносять COVID-19, але при цьому є джерелами інфекції для дорослих людей, доктор Комаровський виступив з кардинально іншою думкою. Євген Олегович, як лікар вищої категорії, розповів, як в реальності все відбувається.

Діти не поширюють коронавірус: доктор Комаровський розвіяв міфи про COVID-19 - today.ua

Доктор Комаровський дав розгорнуте інтерв'ю грузинському телеканалу. Український педіатр заявив, що маленькі діти не є суперпереносчиками коронавіруса, як це прийнято вважати в суспільстві на сьогоднішній день.

За словами Євгена Олеговича, COVID-19 рідко вражає дитячий організм, але навіть якщо відбувається зараження, то імунітет легко з ним справляється. Природно, що якщо коронавірус знищується імунними клітинами, то малюк не може бути джерелом інфекції. Доктор Комаровський уточнив, що у половини дітей коронавірусна хвороба протікає непомітно для оточуючих, а у інших 50 % випадків на короткий час проявляються легкі ознаки ГРВІ.Діти не поширюють коронавірус: доктор Комаровський розвіяв міфи про COVID-19 «Що стосується здатності переносити інфекцію, чим дитина молодша - тим ця здатність менша. У дошкільнят є поодинокі випадки, доведені, що вони когось заразили. В цілому зараз вважається, що діти до 10 років ніякої особливої ролі в поширенні інфекції не відіграють», - висловив свою професійну думку доктор Комаровський.

Нагадаємо, раніше Євген Комаровський розповів, що в українських школах неправильно організували боротьбу з коронавірусом. В результаті, зупинити інфекцію не вдається.