Що станеться з організмом, якщо перестати їсти солодке і пити чай без цукру

Ендокринологи розповіли, що зміниться в організмі, якщо переслати вживати в їжу цукор і солодощі. Ви будете здивовані масштабом і швидкістю змін.

Що станеться з організмом, якщо перестати їсти солодке і пити чай без цукру - today.ua

1. На переробку цукровмісних продуктів організм витрачає величезні запаси енергії. Якщо не їсти цукру хоча б добу, то наступного дня ви відчуєте себе бадьорішим і активнішим, ніж зазвичай.

2. Скачки глюкози в крові провокують перепади настрою. Спочатку воно стає піднесеним, а через годину людина відчуває апатію, смуток, занепад сил. Приберіть цукор з раціону і їх не буде.

3. Протягом місяця покращиться робота шлунково-кишкового тракту, нормалізується гормональний фон, посилиться обмін речовин. У зв'язку з цим самі собою пройдуть недуги, які ви могли до цього лікувати роками.Що станеться з організмом, якщо перестати їсти солодке і пити чай без цукру 4. Шкіра стане чистою і шовковистою, перестануть випадати і сіктися волосся, нормалізується сон.

5. Протягом року при наявності зайвої ваги фігура стане стрункою і підтягнутою.

6. Частота відвідування стоматолога знизиться, оскільки зуби стануть міцнішими, і на них не буде утворюватися карієс і зубний камінь.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сало допомагає скинути зайву вагу, але для цього його необхідно правильно вживати в їжу. Як їсти сало, щоб забути про жирові складки? Корисна і «ситна» дієта для всіх.