Хочете дізнатися, як вплине на ваш організм включення цвітної капусти в раціон? Двічі на тиждень готуйте салати, тушкуйте, додавайте в супи цей цілющий овоч, і ви забудете про хвороби.
Вітамінний склад цвітної капусти неймовірно багатий. У хрустких суцвіттях містяться вітаміни групи В, А, РР і, звичайно ж, С. Цвітна капуста також містить у великій кількості магній, натрій, калій, фосфор, кальцій, залізо, пектин, яблучну, лимонну і тартроновую кислоти.
Якщо регулярно вживати в їжу страви з сирої, вареної, запеченої або тушкованою цвітної капусти, то ваші судини будуть захищені від утворення бляшок, нормалізується артеріальний тиск, знизиться рівень холестерину в крові. Цвітна капуста позитивно впливає на роботу органів травлення, знижує ризик виникнення онкології, покращує роботу мозку і серцево-судинної системи.
Якщо пережили стрес або страждаєте безсонням, обов'язково включіть в раціон цвітну капусту, вона допоможе заспокоїти нервову систему і налагодити сон.
Цвітна капуста має ряд протипоказань, її не рекомендують їсти при захворюваннях щитовидної залози, сечокам'яної хвороби і подагрі.
Відзначимо, що корисною для імунітету від ГРВІ вважається квашена капуста. Як її правильно приготувати, розповіли лікарі.