Хочете дізнатися, як вплине на ваш організм включення цвітної капусти в раціон? Двічі на тиждень готуйте салати, тушкуйте, додавайте в супи цей цілющий овоч, і ви забудете про хвороби.
Вітамінний склад цвітної капусти неймовірно багатий. У хрустких суцвіттях містяться вітаміни групи В, А, РР і, звичайно ж, С. Цвітна капуста також містить у великій кількості магній, натрій, калій, фосфор, кальцій, залізо, пектин, яблучну, лимонну і тартроновую кислоти.
Якщо регулярно вживати в їжу страви з сирої, вареної, запеченої або тушкованою цвітної капусти, то ваші судини будуть захищені від утворення бляшок, нормалізується артеріальний тиск, знизиться рівень холестерину в крові. Цвітна капуста позитивно впливає на роботу органів травлення, знижує ризик виникнення онкології, покращує роботу мозку і серцево-судинної системи. Цвітна капуста дуже корисна для вагітних жінок, оскільки вона зменшує ризик розвитку вроджених дефектів у плода. Людям, які піклуються про свою фігуру, даний овоч також буде корисний, оскільки сприяє розщепленню жирових відкладень.
Якщо пережили стрес або страждаєте безсонням, обов'язково включіть в раціон цвітну капусту, вона допоможе заспокоїти нервову систему і налагодити сон.
Популярні зараз
Українці, яким виповнилося 65 років, мають право на доплату до пенсії
Банки блокуватимуть українцям картки, на які надійшла сума понад задекларовану зарплату
Сирський зробив заяву щодо майбутніх ударів по території Росії: “Ми будемо використовувати зброю“
Цвітна капуста має ряд протипоказань, її не рекомендують їсти при захворюваннях щитовидної залози, сечокам'яної хвороби і подагрі.
Відзначимо, що корисною для імунітету від ГРВІ вважається квашена капуста. Як її правильно приготувати, розповіли лікарі.