Хвороби серця можна визначити за кольором язика: висновки китайських вчених

Завдяки новим дослідженням китайських вчених будь-яка людина може самостійно зрозуміти, чи загрожують йому інфаркт і серцева недостатність. Треба лише розглянути орган в дзеркалі.

Хвороби серця можна визначити за кольором язика: висновки китайських вчених - today.ua

Фахівці з лікарні Гуанчжоу університету китайської медицини прийшли до висновку, що якщо язик людини придбав червоний відтінок і з'явився жовтуватий наліт, то це сигнал до термінового візиту в кардіологічну клініку. Серцева недостатність - це порушення роботи серця, при якому воно втрачає можливість в повному обсязі перекачувати кров по тілу.

Вчені з Китаю з'ясували, що у людей з серйозними патологіями серцево-судинної системи на язиці поселяються колонії особливих бактерій, наявність яких можна запідозрити по жовтуватому нальоту. «Нормальні язики блідо-червоні з блідо-білим нальотом. язик пацієнтів з серцевою недостатністю має виражену червоністю з жовтим нальотом, і його зовнішній вигляд змінюється в міру того, як хвороба прогресує», - пояснили учасники дослідження. Хвороби серця можна визначити за кольором язика: висновки китайських вчених Як розповіли вчені, в процесі експерименту вони брали проби нальоту з язика у добровольців, частина яких страждала на хронічну серцеву недостатність, інші були абсолютно здорові. У всіх випробовуваних проблем зі здоров'ям ротової порожнини, язика і зубів не було.

З'ясувалося, що у сердечників наліт на мові містив мікроорганізми, які згодом зробили їхню мову більш темним і червоним. «Необхідні додаткові дослідження, але наші результати показують, що мікроби на язицы, які легко отримати, можуть допомагати в діагностиці та довгостроковому моніторингу серцевої недостатності», - впевнені дослідники.

Нагадаємо, раніше вчені назвали продукт харчування, який лікує нервову систему. Медики закликають гризти його кожен день.