Російську вакцину від коронавіруса “Супутник V“ готуються відправити жителям “ДНР“

Влада Донбасу почала переговори з російським Міністерством охорони здоров'я про постачання вакцини "Супутник V" проти коронавіруса жителям "ДНР". Про це заявив глава "ДНР" Денис Пушилін, додавши, що місцеве населення вже дуже чекає на цю вакцину.

Російську вакцину від коронавіруса “Супутник V“ готуються відправити жителям “ДНР“ - today.ua

«Звичайно, ми на "Супутник V" розраховуємо, МОЗ наш опрацьовує ці питання з Міністерством охорони здоров'я Російської Федерації. Тобто чекаємо», - заявив Денис Пушилін.

За словами глави "ДНР", перші партії вакцини з Російської федерації вже готують до відправки, і в кінці грудня вакцина буде на місці. Скільки доз препарату було закуплено, Пушилін не сказав.

Як відомо, "Супутник V" є першою в світі вакциною від коронавируса. Про її створення росіяни заявили ще на початку серпня, і на сьогоднішній день вакцину закуповують Венесуела, Індія, Білорусь та інші країни.

Дослідження препарату проходили майже на 19000 добровольцях. Як заявляли творці вакцини, через 4 тижні після введення першої дози ефективність вакцини складала 91%, на 42 день - 95%. Незважаючи на це, в Україні категорично відмовилися від поставок російської вакцини через те, що вона не пройшла всі випробування.

Раніше повідомлялося, що президент Росії Володимир Путін неодноразово заявляв, що препарат "Супутник V" ефективний і абсолютно безпечний, однак сам поки не поспішає робити щеплення.

ДЖЕРЕЛОreplyua.net