Пиво може бути корисним для здоров'я: медики розповіли про унікальні властивості напою

Пиво може бути корисним для організму, зокрема, його здавна прописували при захворюваннях нирок і сечового міхура, бронхіальній астмі і безсонні, проблемах зі шкірою та інших захворюваннях. Але недавно німецькі вчені дійшли до нового висновку. Було проведено дослідження, яке показало, що пиво знижує ламкість кісток.

Пиво може бути корисним для здоров'я: медики розповіли про унікальні властивості напою - today.ua

Фахівці з Берлінського університету з'ясували, що ячмінь, з якого варять пиво, істотно знижує розвиток остеопорозу. А все тому, що в ячмені міститься колаген - речовина, яка допомагає відновлювати уражені ділянки кісток і суглобів. Причому найбільше колагену в світлому пиві.

Для профілактики остеопорозу пиво потрібно вживати тільки в невеликих кількостях, адже у великих дозах напій стає шкідливим. У цьому питанні дуже важливо не перестаратися. Пиво містить й інші корисні вітаміни і мікроелементи. Наприклад, калій допомагає проти гіпертонії. В одній склянці пива міститься така ж кількість калію, магнію, заліза, міді, цинку і фосфору, як в одній склянці апельсинового соку. Пиво може бути корисним для здоров'я: медики розповіли про унікальні властивості напою У пиві багато вітамінів В1 і В2, і вони там присутні в тій формі, яка добре засвоюється. Один літр напою забезпечує 40-60% добової потреби в тіаміні (В1) і рибофлавіні (В2). Також в літрі пива міститься 70% добової дози вітаміну С. А для задоволення добової потреби в нікотиновій та фолієвіц кислотах досить випити всього півсклянки хмільного напою. Головне, не зловживати пивом, і не забувати про те, що пиво стимулює апетит і змушує нас їсти більше, ніж потрібно.

Раніше повідомлялося, що вино полегшує стан хворих при коронавірусі, так як містить антиоксидант ресвератрол.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua