При яких симптомах коронавіруса потрібно викликати “швидку“

Коронавірус у багатьох пацієнтів протікає в легкій формі, і вони не потребують госпіталізації. Та й лікарні приймають лише тяжкохворих пацієнтів. Однак, важливо знати, при яких ознаках хвороби все-таки потрібно вимагати приїзду "швидкої" допомоги, щоб потім не було пізно.

При яких симптомах коронавіруса потрібно викликати “швидку“ - today.ua

За словами лікаря Ярослава Ашихмина, викликати "швидку" допомогу необхідно, якщо у людини з'явилася задишка і висока температура (вище 39 градусів) не збивається кілька днів поспіль.

Займатися самолікуванням медики категорично не рекомендують. Навіть якщо у вас один або два симптоми коронавіруса і відчуваєте себе ви при цьому нібито добре, все-одно самостійно призначати собі лікування не рекомендується. Також не потрібно приймати препарати, які нібито допомагають в якості профілактики коронавіруса, так як насправді вони не працюють.

За словами західних вчених, близько 80% людей переносять коронавірус в легкій безсимптомній формі. І не завжди у цих людей простежуються явні ознаки ГРВІ. Є симптоми, які характерні для коронавіруса, але не властиві для респіраторних захворювань. Наприклад, висип на тілі, біль у животі, неприємний смак у роті, запалення і почервоніння повік і кон'юнктиви, синці на пальцях. Носії цих симптомів можуть навіть не здогадуватися, що вони також заражені СOVID-19.

Раніше повідомлялося, що аспірин допомагає пацієнтам з коронавірусом скоріше одужати.

ДЖЕРЕЛОclutch.ua