Названо продукти, які руйнують інтимне життя

Те, що ми їмо, впливає на загальний стан здоров'я, і в тому числі на сексуальне життя. Неправильна їжа порушує гормональний баланс, що в свою чергу впливає на лібідо, як у чоловіків, так і у жінок. Дізнайтеся, які продукти руйнують ваші шанси на щасливе особисте життя і зменшіть їх вживання, якщо хочете залишатися довго сексуально активними.

Названо продукти, які руйнують інтимне життя - today.ua

Алкоголь

Алкоголь може розслабити і налаштувати грайливий настрій, але що стосується сексуального потягу, то алкоголь в цьому питанні тільки завадить. Особливо шкідливим алкогольним напоєм вважається пиво. Якщо міцний алкоголь просто пригнічує лібідо, то пиво має довгостроковий вплив, і просто вбивче для чоловіків. У напої містяться фітоестрогени - це рослинний аналог жіночого гормону. Вони знижують статевий потяг і відповідно рівень тестостерону падає.

Ягоди

Ви будете здивовані, але полуниця, вишня і деякі інші ягоди і фрукти негативно позначаються на лібідо. Пестициди, які скупчуються в шкірці ягід, провокують в людському організмі гормональний дисбаланс на користь естрогену. Якщо йдеться про лісові ягоди, або ягоди зі свого городу, які нічим не оброблені, то тоді на ваше сексуальне життя вони ніяким негативним чином не вплинуть.Названо продукти, які руйнують інтимне життя

Сир

Сири, зроблені з коров'ячого молока, містять велику кількість синтетичних гормонів, які впливають на природний гормональний баланс. Вибирайте козячі, овечі та інші більш натуральні сири, які принесуть вашому організму більше користі, а не просто заповнять запас жирів.

Цукор і борошняні вироби

Солодощі шкідливі не лише для фігури, але і для сексуального життя. У чоловіків цукор знижує рівень тестостерону. У результаті - зниження лібідо і еректильна дисфункція. Трансжири, які входять до складу магазинних борошняних продуктів, також закупорюють судини, знижуючи приплив крові до органів. Тому якщо і хочете побалувати один одного чимось солоденьким, то нехай це будуть якісь корисні смаколики.

Кава

З кавою не все так однозначно. Переживати щодо впливу кави на інтимне життя варто тільки в тому випадку, якщо ви людина тривожна, нервова, і на додачу випиваєте по 4-5 чашок кави в день. Якщо проблем з психікою немає, тоді кілька чашок в день на лібідо не скажуться.

Раніше повідомлялося, які продукти харчування розріджують кров і запобігають розвитку інсульту та інфаркту.

ДЖЕРЕЛОvesti-ua.net