Медики попередили, коли не можна збивати високий тиск таблетками

Високий тиск не завжди є ознакою гіпертонії. Це означає, що пити таблетки від тиску поспішати не потрібно. Для початку розберіться з причинами поганого самопочуття, радять медики.

Медики попередили, коли не можна збивати високий тиск таблетками - today.ua

Причиною підвищенного тиску мοгут бути фізичні навантаження, вік або інші особливості οрганізму. У цих випадках знижувати тиск за допомогою ліків не варто.

Саме люди з підвищенним тиском, коли це є нοрмальним, починають приймати якісь препарати без призначення лікаря. Гіпертонія у них помилкова, а значить ліки можуть тільки нашкодити. Іноді, звичайно, терапевти не заглиблюються в суть проблеми, і якщо тиск вище ніж 120/80, то призначають препарати для збивання тиску. Але робити це небезпечно.

У деяких випадках причиною підвищення тиску є порушення роботи судин і серця. У такому випадку таблетки від гіпертонії ніяк не допоможуть відновити здоров'я серця, а тільки погіршать стан.Медики попередили, коли не можна збивати високий тиск таблетками Часто підвищений тиск зустрічається у легко збуджуваних та емоційних людей на фоні стресу. Такі люди можуть подумати, що хворі на гіпертонію, але їм досить прийняти щось заспокійливе, і тиск прийде в норму.

Самолікуванням займатися категорично не можна. Будь-які таблетки, а особливо від гіпертонії, вдаряють по печінці. Вони також можуть впливати на погіршення пам'яті. Пам'ятайте про це, і не збивайте самостійно тиск без рекомендації лікаря.

Раніше повідомлялося, що гарбузова олія успішно допомагає в боротьбі і профілактиці гіпертонії.

ДЖЕРЕЛОfrom-ua.com