Медики назвали три нових симптоми коронавіруса

Британські медики підтвердили, що у коронавіруса з'явилися нові нетипові симптоми, які простежуються у пацієнтів все частіше. Раніше про них не було відомо, але зараз кількість скарг збільшується. Це біль в м'язах, стомлюваність і пухирі на ногах. У всіх пацієнтів ці симптоми проявляються по-різному, але мають місце бути, передає Daily Mail.

Медики назвали три нових симптоми коронавіруса - today.ua

Зазначається, що нові ознаки захворювання не будуть додані до переліку Національної служби охорони здоров'я Великобританії (NHS) за симптомами COVID-19 з метою не допустити перевантаження місць, в яких проходить тестування.

Найчастішими симптомами СOVID-19 у пацієнтів на сьогоднішній день є: висока температура; утруднене дихання; чхання, кашель і закладеність носа; головний біль та слабкість; нудота, блювота і діарея.

Загальновизнаними симптомами залишаються кашель, болі в грудях, а також втрата нюху і смаку.

Медикам іноді без тесту на коронавірус неможливо підтвердити у хворого СOVID-19, так як у людей з легкою формою проявляються симптоми звичайного ГРВІ. Тому все більше уваги приділяють загальному стану пацієнта, його хронічним захворюванням.Медики назвали три нових симптоми коронавіруса При наявності симптомів коронавіруса, але при негативному ПЛР-тесті, пацієнтам в обов'язковому порядку потрібно зробити КТ легенів. У 30% хворих коронавірусом ПЛР-тест може бути негативним через те, що при високій специфічності цього методу його чутливість становить від 63% до 78%.

Нагадаємо, педіатр Євген Комаровський стверджує, що маленькі діти не є скперпереносниками коронавіруса, як це прийнято вважати в суспільстві.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua