Медики назвали продукти, які можуть спровокувати інфаркт

Дуже часто причиною захворювань серцево-судинної системи є їжа, яка містить в собі велику кількість білків і тваринних жирів. Медики рекомендують відмовитися від ряду продуктів, щоб не спровокувати інфаркт та інші захворювання.

Медики назвали продукти, які можуть спровокувати інфаркт - today.ua

Заради молодості серця і судин рекомендується відмовитися в першу чергу від напівфабрикатів. Сосиски, ковбаси та інші продукти з переробленого м'яса містять барвники, консерванти і стабілізатори, які шкідливі для здоров'я, зокрема, для судин.

Надлишок вуглеводів підвищує рівень цукру в крові і при малих фізичних навантаженнях призводить до накопичення глюкози. Кров після цього стає в'язкою і густою. Надлишок вуглеводів негативно впливає на здоров'я судин.

Велика кількість солі, пальмового масла та інших добавок лише засмічують організм. Ці речовини часто містяться в різних промислових соусах, тому від їх вживання потрібно відмовитися всім, щоб з віком мінімізувати ризик виникнення інфаркту.Медики назвали продукти, які можуть спровокувати інфаркт Фастфуд також негативно впливає на здоров'я серцевого м'яза і судин. Бургери, хот-доги та інша некорисна їжа містить велику кількість трансжирів і холестерину, а кожні 300 додаткових міліграм холестерину в день підвищують ризик розвитку захворювань серця і судин на 17%.

Раніше медики назвали продукти, які сприяють розвитку гіпертонії.

ДЖЕРЕЛОvesti-ua.net