Медики назвали п'ять продуктів для здоров'я волосся, шкіри та нігтів

Здорове волосся, сяюча шкіра та міцні нігті - це мрія кожної жінки. Щоб прискорити процес відновлення своєї краси природним чином, медики рекомендують збагатити раціон продуктами, які беруть активну участь в синтезі кератину, збільшуючи його виробництво в організмі. До них відносяться яйця, цибуля, лосось, морква і мигдаль.

Медики назвали п'ять продуктів для здоров'я волосся, шкіри та нігтів - today.ua

Яйця

Яйця містять біотин, він же вітамін В7, вітамін B12 і фолієву кислоту. Ці вітаміни дуже важливі для здоров'я волосся, шкіри та нігтів. Як відомо, яйця корисно не тільки їсти, але і робити з них домашні косметичні засоби. З яєчного жовтка можна зробити ефективну маску для зміцнення і м'якості волосся, а білок містить ензими, які освіжають і очищають шкіру голови від зайвих жирів і масел. Тому його теж можна використовувати для повноцінного догляду за волоссям.

Цибуля

Цибуля містить N-ацетилцистеїн - рослинний антиоксидант, який організм перетворює в амінокислоту під назвою L-цистеїн - компонент кератину. Цибулеві маски для волосся мають специфічний запах, але їх використовували ще наші мами і бабусі. Лук стимулює ріст волосся і надає їм блиску. Найпростіший спосіб застосування цибулі для волосся в домашніх умовах - втирати свіжий сік цибулі в шкіру голови перед миттям.

Лосось

Медики назвали п'ять продуктів для здоров'я волосся, шкіри та нігтів У лососі містяться жирні кислоти Омега-3, які сприяють поліпшенню росту волосся, збільшення їх густоти, а також захищають волосся від випадіння. Жири сприяють виробленню колагену в організмі. Саме він робить волосся красивим, нігті міцними, а шкіру пружною.

Морква

Морква багата на вітамін А, який важливий для здоров'я шкіри голови. Крім бета-каротину, в моркві містяться фітоен, фітофлуен і лікопін - антиоксиданти, які захищають шкіру від дії вільних радикалів, уповільнюють процеси старіння, покращують стан волосся і нігтів.

Мигдаль

У мигдальних горіхах містяться жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, вітамін Е, біотин, а також багато білка. Всі ці вітаміни і мікроелементи беруть активну участь в процесі зміцнення і росту волосся.

Раніше повідомлялося, які продукти харчування відновлюють суглоби і покращують стан хрящів в організмі.

ДЖЕРЕЛОzdorove.clutch.ua