Медики назвали небезпеку вживання жарознижуючих препаратів

Жарознижуючі "порошки" комплексної дії допомагають збити температуру і усунути на час супутні симптоми респіраторного захворювання, проте, їх дія досить короткочасна. Такі препарати прибирають гострі симптоми хвороби, але можуть нашкодити внутрішнім органам, тому медики застерігають людей від їх вживання.

Медики назвали небезпеку вживання жарознижуючих препаратів - today.ua

У період епідемії коронавіруса та інших респіраторних захворювань багато людей стали приймати жарознижуючі просто для "підстраховки", не маючи високої температури. Цього робити категорично не можна. Люди, які приймають будь-який жарознижувальний засіб перед посадкою в літак або проходженням іншого виду контролю, наносять своєму організму серйозної шкоди. Такі препарати як "Колдрекс", "Фервекс", "Терафлю" згубно впливають на печінку і роз'їдають стінки шлунка. Той же "Парацетамол" також досить токсичний і призначається тільки при дуже високій температурі.

Якщо часто вживати жарознижуючі, то можна заробити виразку шлунка. Також деякі "порошки" підвищують артеріальний тиск, і людям з гіпертонією їх категорично не можна приймати, але вони про це не знають.Медики назвали небезпеку вживання жарознижуючих препаратів Висока температура - це захисна реакція організму на проникнення вірусів або бактерій. Не потрібно відразу пити жарознижуючі, якщо у вас температура піднялася до 38 градусів. У такому випадку потрібно в першу чергу пити багато рідини, щоб виводити з організму шкідливі токсини, а вже якщо організм не буде сам справлятися, допомогти йому препаратами. Без призначення лікаря самостійно збивати температуру не рекомендується.

Раніше повідомлялося про шкоду парацетамолу при лікуванні коронавіруса, і про вибір правильного дозування препарату.

ДЖЕРЕЛОvesti-ua.net