Медики назвали небезпеку вживання жарознижуючих препаратів

Автор: Лобанова Єлизавета

Жарознижуючі "порошки" комплексної дії допомагають збити температуру і усунути на час супутні симптоми респіраторного захворювання, проте, їх дія досить короткочасна. Такі препарати прибирають гострі симптоми хвороби, але можуть нашкодити внутрішнім органам, тому медики застерігають людей від їх вживання.

Медики назвали небезпеку вживання жарознижуючих препаратів - today.ua

У період епідемії коронавіруса та інших респіраторних захворювань багато людей стали приймати жарознижуючі просто для "підстраховки", не маючи високої температури. Цього робити категорично не можна. Люди, які приймають будь-який жарознижувальний засіб перед посадкою в літак або проходженням іншого виду контролю, наносять своєму організму серйозної шкоди. Такі препарати як "Колдрекс", "Фервекс", "Терафлю" згубно впливають на печінку і роз'їдають стінки шлунка. Той же "Парацетамол" також досить токсичний і призначається тільки при дуже високій температурі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якщо часто вживати жарознижуючі, то можна заробити виразку шлунка. Також деякі "порошки" підвищують артеріальний тиск, і людям з гіпертонією їх категорично не можна приймати, але вони про це не знають.Медики назвали небезпеку вживання жарознижуючих препаратів Висока температура - це захисна реакція організму на проникнення вірусів або бактерій. Не потрібно відразу пити жарознижуючі, якщо у вас температура піднялася до 38 градусів. У такому випадку потрібно в першу чергу пити багато рідини, щоб виводити з організму шкідливі токсини, а вже якщо організм не буде сам справлятися, допомогти йому препаратами. Без призначення лікаря самостійно збивати температуру не рекомендується.

Раніше повідомлялося про шкоду парацетамолу при лікуванні коронавіруса, і про вибір правильного дозування препарату.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Головне