Медики назвали найшкідливіші фрукти: в яких випадках небезпечні

Фрукти, безумовно, корисні для здоров'я, проте, в деяких випадках вони можуть ставати небезпечними для здоров'я. Людям з хронічними захворюваннями потрібно особливо ретельно стежити за своїм раціоном і обирати фруктове меню, в залежності від переносимості тих чи інших плодів. Медики перерахували деякі фрукти і побічні дії, які вони можуть викликати. Особливо обережно потрібно поєднувати фрукти з лікарськими препаратами.

Медики назвали найшкідливіші фрукти: в яких випадках небезпечні - today.ua

Яблука та груші

У цих фруктах міститься багато кислоти, тому вони протипоказані хворим на холецистит, панкреатит, виразковий коліт, з проблемами геморою і при здутті живота. Груші можуть запустити процес бродіння в животі. Їх не варто вживати на голодний шлунок і запивати водою. Яблука медики не рекомендують їсти на ніч, бо вони сприяють газоутворення.

Цитрусові

Кислота в цитрусових викликає подразнення слизової органів шлунково-кишкового тракту, сечового міхура, негативно відбивається на емалі зубів. Людям із запаленнями слизової і виразкою шлунка, панкреатитом, подагрою, захворюваннями печінки, нирок і діабеті, не рекомендується часто вживати цитрусові. Багато хто не знає, але грейпфрути знижують ефективність багатьох ліків. Медики назвали найшкідливіші фрукти: в яких випадках небезпечні

Виноград

У винограді міститься багато цукру, тому експерти радять його вживати окремо від інших продуктів. Людям з виразкою шлунка, дванадцятипалої кишки, діабетом, проблемами з тиском, цирозом печінки, при діареї, стоматиті і карієсі цей фрукт краще не вживати. Під час будь-якої з дієт від винограду також доведеться відмовитися.

Ківі

Ківі - досить алергенний фрукт. Особливо обережно варто ставитися до ківі тим людям, у яких є алергія на латекс. Не варто поєднувати ківі з серцевими препаратами - це погано скажеться на нирках. Плоди ківі не рекомендується вживати людям, що страждають від діареї та захворювань сечового міхура.

Банани

У бананах також міститься багато цукру, що небезпечно для діабетиків. Є випадки, коли банани викликали метеоризм. Цей фрукт не поєднується з препаратами для серця. Як і в ківі, в бананах багато калію, що не дуже добре для нирок.

Раніше повідомлялося, який продукт обов'язково повинен бути в раціоні жителів забруднених міст.

ДЖЕРЕЛОvesti-ua.net