Медики назвали найкорисніший молочний продукт, який не містить лактози

Молочні продукти корисні далеко не для всіх. Тим більше, якщо врахувати той факт, у скількох людей в наш час є непереносимість лактози. Якщо хтось ще вважає, що найкориснішим молочним продуктом є кефір, то він помиляється. Якщо ви не хочете повністю відмовлятися від молочки, тоді залиште в раціоні сир. Кандидат медичних наук, терапевт Костянтин Спахов розповів, чим сир корисніше інших молочних продуктів.

Медики назвали найкорисніший молочний продукт, який не містить лактози - today.ua

Медик зазначив, що в твердому сирі практично немає лактози, молочного цукру, якого всі так бояться. До того ж, в сирі міститься повноцінний білок, і в порівнянні з іншими молочними продуктами, кількість цього білка в сирі набагато більша.

Що стосується жиру, то з сиру жир засвоюється інакше, ніж з інших молочних продуктів. Наукові дослідження доводять, що сир набагато менше підвищує холестерин в крові, ніж, наприклад, вершкове масло. Причиною цього є так звана матриця жиру, компоненти якої засвоюються організмом інакше. Медики назвали найкорисніший молочний продукт, який не містить лактози Чому дорослим людям шкідливо вживати молоко? Вся справа в тому, що чим старша людина, тим гірше в її організмі засвоюється лактоза. Внаслідок виникають неприємні симптоми в шлунку, здуття та діарея. Крім харчової непереносимості цей напій може викликати й різні алергічні реакції. Тому краще з'їжте якийсь кисломолочний продукт, а молоко залиште дітям. У них лактоза засвоюється без проблем.

Раніше повідомлялося, що станеться з нашим організмом, якщо пити чай кожен день.

ДЖЕРЕЛОclutch.ua